РОЗРОБКИ УРОКІВ
Тема. Таблиця множення 9. Множення багатозначного числа на 9.
S = ( a •
2. Самому придумати фігуру і найти площу
Мета. Скласти таблицю множення 9;
проаналізувати зв'язок між множниками та добутком,
виявити між ним закономірності для зручного запам’ятовування
таблиці множення 9 ;
вчитися знаходити добуток багатозначного числа і 9;
формувати вміння розв’язувати приклади, вирази, рівняння;
закріпити обчислювальні навички ;
розвивати логічне мислення, уяву, пам'ять;
виховувати почуття взаємодопомоги, прагнення до знань.
Тип уроку. Постановка навчального завдання.
Хід уроку
І. Організація класу.
- Готові до спілкування?
- Що ви очікуєте від уроку?
( На дошці фіксуються всі дитячі думки.)
ІІ. Ситуація успіху.
1. Робота з виразами.
- З якими математичними діями ми працюємо на уроках?
- Які властивості множення ви знаєте?
- Користуючись властивостями множення обчисліть вирази.
453 ∙ 4 + 453 ∙ 6
1000 ∙ 37
8 ∙ 4 ∙ 25
- Де на уроках ми застосовуємо ці знання?
2. Усний рахунок.
- Діти іншого класу розв’язували приклади. Ваше завдання перевірити чи правильно учні обчислили їх.
(На дошці розміщені приклади.)
247 ∙ 1 = 1 0 ∙ 920 = 920
35 ∙ 100 = 3500 0 ∙ 1 = 0
500 : 10 = 5 806 ∙ 10 = 8060
21 ∙ 1000 = 2100 96 - 104 = 8
30100 : 100 = 30 5102 ∙ 9 = Λ
Фізкультхвилинка
Раз - підняти руки вгору, (нахиляння тулуба вперед, торкаючись
Два - нагнутися додолу. руками підлоги)
Не згинайте, діти, ноги,
Як торкаєтесь підлоги.
Три, чотири - прямо стати,
Будем знову починати.
Руки - в боки, ( нахиляння тулуба вперед-назад , вправо -
Нахились вперед, вліво)
Нахились назад
І направо, і наліво,
Щоб нічого не боліло.
Раз, два, три, чотири - ( стрибки на місці)
Набираємося сили.
Нахилились, повернулись,
До товариша всміхнулись.
ІІІ. Постановка навчальної задачі.
- Під час усного обчислення у вас виникла проблема?
- Яка?
- З якою математичною дією пов’язана дія множення?
- Я правильно вас зрозуміла, що дія множення пов’язана із дією додавання. Скористайтеся цим зв’язком і обчисліть.
- Чи зручний цей спосіб? (Ні. Займає багато часу.)
- Які знання нам необхідні для вирішення проблеми.
( Знання таблиці множення.)
- Так чим ми сьогодні займемося на уроці?
(Познайомимося із таблицею множення на 9.)
- Я пропоную вам зайнятися складанням таблиці.
( На дошці розміщена таблиця , але без добутків.)
9 ∙ 0
9 ∙ 1
9 ∙ 2
9 ∙ 3
9 ∙ 4
9 ∙ 5
9 ∙ 6
9 ∙ 7
9 ∙ 8
9 ∙ 9
- З множенням яких чисел ми вже знайомі?
( Множення на 0 і 1.)
- Яка дія може допомогти знайти добутки?
(Дія додавання.)
- Яке відкриття минулого уроку теж може нам допомогти?
(Таблиця Піфагора.)
(Діти записують добутки у таблицю множення.)
- Чи зручно весь час підглядати до таблиці?
- Отже для успішної роботи вам необхідно знати таблицю множення напамʼять.
- Чи легко її вивчити?
- Я хочу сказати вам, що вивчити її буде дуже легко, якщо ви відкриєте всі її секрети.
- Уважно подивіться на таблицю і спробуйте відшукати всі особливості побудови.
(Діти висловлюють свої думки, вчитель фіксує їх на дошці.)
9 ∙ 2 = 18 ( 1+ 8 = 9)
9 ∙ 3 = 27 ( 2 + 7 = 9) …
9 ∙ 4 = 36
9 ∙ 5 = 45
9 ∙ 6 = 54
9 ∙ 7 = 63
9 ∙ 8 = 72
9 ∙ 9 = 81
ІV. Коротка рефлексія.
- Чи змогли ми відшукати таємниці побудови таблиці множення на 9?
- Чи стане легшим запам’ятовування таблиці?
- Нагадайте мені ще раз які таємниці ховає у собі таблиця множення на 9.
V. Робота в групах.
- Щоб наше відкриття залишилося у памʼяті його необхідно замоделювати.
- Я пропоную вам у групах створити модель таємниці таблиці множення 9.
- На цю роботу вам дається 3 хвилини.
(Діти працюють у групах.)
(Результати розміщуються на дошці.)
- Чи згодні ви з роботою ваших товаришів?
- Чи всі закономірності відображені у моделі?
- Чи сподобалося працювати у групах?
(Діти висловлюють свої думки .)
- Чи всі у групі брали участь у роботі?
VI. Рішення часткових завдань.
- Перевіримо чи працює ваша модель?
1. Усний рахунок.
- Користуючись своїми знаннями, обчисліть приклади не користуючись таблицею Піфагора, та іншими джерелами інформації.
2. Завдання 1
- Чи є у таблиці множення на 9 добутки:
36, 42, 13, 84, 74, 81, 27, 73, 90, 0.
3. Розвʼязування рівняння.
Х : 5 = 9
4. Розвʼязування прикладу.
- Повертаємося до прикладу у якому виникла проблема.
5102 ∙ 9
- Чи зможемо ми обчислити приклад не заглядаючи до таблиці у зошит?
- Як виконати множення багатоцифрового числа на 9?
(У стовпчик.)
(Діти виконують множення на дошці і записують у зошит.)
5. Усні задачі.
Завдання 2
У будинку 9 поверхів . На кожному поверсі по 8 квартир. Скільки
квартир у будинку?
VII. Рефлексія.
- Чи справдилися ваші очікування?
( Повертаємося до запису дитячих думок та аналізуємо їх.)
- Чи сподобався сьогоднішній урок?
- Яку назву ви дали б нашому уроку?
- А зараз напишіть які знання і вміння ви отримали на уроці і що вмієте гарно робити?
(Діти висловлюють думки і фіксують їх.)
Учень. Шановні гості!
Спасибі, що знайшли час, і прийшли до нас.
Якщо Ваша ласка,
То приходьте до нас ще, будь ласка!
Урок математики 4 клас
Тема. Обчислення площ різних фігур.
Мета: формувати вміння обчислювати площі різних геометричних фігур способом розбивання, або перекроювання, використовуючи «відкриті» формули та самостійно складаючи їх; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати; виховувати старанність, наполегливість у досягненні поставленої мети, уміння співпраці і взаємодопомоги.
Урок комбінований.
Хід уроку
І. Організація класу.
- Ви готові до спілкування?
ІІ. Ситуація успіху.
- Які завдання ви хотіли б виконати на уроці?
• працювати в групах;
• читати моделі;
• обчислювати площі геометричних фігур;
• розв’язувати задачі.
- З якими величинами ми працюємо на уроках математики?
- Що таке периметр?
- Що таке площа?
- А чи вмієте розв’язувати задачі?
Задача
Площа прямокутника 36 . Якою може бути довжина сторін?
а
|
6
|
12
|
18
|
3,6
|
36
|
4
|
В
|
6
|
3
|
2
|
10
|
1
|
9
|
- А я пропоную такі числа 30 і 6. Ви зі мною згодні?
- Чому ні? Адже 30 + 6 теж буде 36?
- Переконати мене може модель.
(Діти показують і читають модель.)
S = a • b
- Ви мене переконали! Дякую за змістовне пояснення своєї думки!
Ви гарно працювали! Молодці!
- А що треба знати, щоб бездоганно розв’язувати задачі геометричного змісту? (Потрібно знати формули.)
- Отже наступне завдання – знайти до кожної геометричної фігури формулу за допомогою якої можна обчислювати площу.
S = ( a •
S = a •
S = (a • ) : 2
S = • a
S = ( a + ) • 2
- Але сталася біда, хтось витер записані формули. Чи можете ви відновити їх?
- Я пишаюся вашою роботою! Я знаю, що ви справитеся із завданням!
ІІІ. Фізкультхвилинка.
Фізкультуру любим дуже,
Тож вставай з – за парти, друже!
Вгору руки підніми,
Вгору пальцями струсни.
Спину добре розправляй
І на місці пострибай.
Налетів із лісу вітер – (Помахати руками до себе.)
Він сердитий і рвучкий, (Кругові рухи кулачками.)
Покрутив в садку нам квіти,
Розгойдав усі гілки. ( Руки вгору, похитати із сторони в сторону.)
У вікно, у двері грюкнув, (Поплескати в долоні.)
Розстелив по хаті дим, (Показати долонями вниз.)
Впав на шлях і мчить на луки, (Руки долонями вниз.)
Я - наввипередки з ним.
І V. Рішення часткових задач.
1. Робота над задачею.
- Формули ви знаєте, але чи вмієте застосовувати їх на практиці?
- Пропоную вам задачу, щоб перевірити ваші вміння.
Задача
Периметр прямокутника 42,6 см , довжина однієї сторони 5,2 см.
Знайти площу прямокутника.
- Про що йде мова в задачі?
- Що відомо?
- Про що запитується в задачі?
- Чи можемо відповісти на запитання задачі? (Ні.)
- Чого ми не знаємо? ( Не знаємо яка ширина прямокутника .)
- А можемо знайти? (Можемо.)
- Яким способом? (Діти пропонують способи.)
І спосіб Вираз: 42,6 : 2 – 5,2
ІІ спосіб Рівняння: (5,2 + в ) • 2 = 42,6
- Знаючи ширину прямокутника, чи можемо знайти площу фігури?
- Якою формулою ви скористаєтеся?
- Гарна робота!
2. Робота з новою фігурою.
- Формули ви знаєте, вмієте ними користуватися. А якщо я запропоную нову фігуру, чи зможете знайти її площу?
- З чого почнете роботу? ( З перекроювання.)
- Гарна думка!
- Які у вас пропозиції щодо перекроювання фігури? (Вислуховую
пропозиції і занотовую їх на дошці.)
- Мені подобається хід ваших думок, але обрати ми повинні один варіант.
- Які варіанти відкинемо?
Учні: І в., IV в. відкинемо, тому що не знаємо формул площ даних фігур.
ІІ в., ІІІ в., V в. можна залишити.
- Який варіант на вашу думку найкращий, найзручніший? Чому?
- Я теж з вами згодна. Я знала, що ви зможете обрати правильний варіант. Дякую за гарну роботу!
- Так на які фігури будемо перекроювати нову фігуру? (На прямокутник і трикутник.)
- Що треба знати, щоб знайти площу прямокутника? (Формулу і довжини сторін.) (Діти звертаються до моделі і читають її.)
- Що треба знати, щоб знайти площу трикутника? (Формулу і довжини двох катетів.)
- Якими будуть ваші наступні кроки? (Знайти площі прямокутника і трикутника і додати їх.)
- Дякую за чітке і змістовне пояснення своїх думок. Ви мене знову порадували, я пишаюся вами.
- Так чим ми будемо зараз займатися?
- А як би ви хотіли виконати цю роботу? (В групах.)
- На роботу 4 хвилини. Починайте працювати.
1. Групова робота.
Вчитель: - Чи однакові результати отримали?
- Поясніть, як міркувала ваша група?
- Чому ви обрали саме цей спосіб?
- Чи справилися ми зі завданням?
- Чи сподобалося вам працювати разом?
- Чи всі брали участь у роботі групи?
- Яка група впоралася із завданням найкраще?
- Як би ви оцінили роботу груп?
- Ви мене порадували злагодженою роботою, чіткими відповідями.
- Чи знадобляться вам в житті знання геометричного матеріалу? Де?
2. Самооцінка.
- Мені б сьогодні хотілося почути від вас, що ви знаєте, вмієте, цінуєте. (На дошці записані слова.)
Знаю
Вмію
Ціную
- Давайте проаналізуємо чи все ми зробили із запланованого на початку уроку.
V. Рефлексія.
- Як би ви наз
РОЗРОБКИ УРОКІВ
Тема. Таблиця множення 9. Множення багатозначного числа на 9.
S = ( a •
2. Самому придумати фігуру і найти площу
Мета. Скласти таблицю множення 9;
проаналізувати зв'язок між множниками та добутком,
виявити між ним закономірності для зручного запам’ятовування
таблиці множення 9 ;
вчитися знаходити добуток багатозначного числа і 9;
формувати вміння розв’язувати приклади, вирази, рівняння;
закріпити обчислювальні навички ;
розвивати логічне мислення, уяву, пам'ять;
виховувати почуття взаємодопомоги, прагнення до знань.
Тип уроку. Постановка навчального завдання.
Хід уроку
І. Організація класу.
- Готові до спілкування?
- Що ви очікуєте від уроку?
( На дошці фіксуються всі дитячі думки.)
ІІ. Ситуація успіху.
1. Робота з виразами.
- З якими математичними діями ми працюємо на уроках?
- Які властивості множення ви знаєте?
- Користуючись властивостями множення обчисліть вирази.
453 ∙ 4 + 453 ∙ 6
1000 ∙ 37
8 ∙ 4 ∙ 25
- Де на уроках ми застосовуємо ці знання?
2. Усний рахунок.
- Діти іншого класу розв’язували приклади. Ваше завдання перевірити чи правильно учні обчислили їх.
(На дошці розміщені приклади.)
247 ∙ 1 = 1 0 ∙ 920 = 920
35 ∙ 100 = 3500 0 ∙ 1 = 0
500 : 10 = 5 806 ∙ 10 = 8060
21 ∙ 1000 = 2100 96 - 104 = 8
30100 : 100 = 30 5102 ∙ 9 = Λ
Фізкультхвилинка
Раз - підняти руки вгору, (нахиляння тулуба вперед, торкаючись
Два - нагнутися додолу. руками підлоги)
Не згинайте, діти, ноги,
Як торкаєтесь підлоги.
Три, чотири - прямо стати,
Будем знову починати.
Руки - в боки, ( нахиляння тулуба вперед-назад , вправо -
Нахились вперед, вліво)
Нахились назад
І направо, і наліво,
Щоб нічого не боліло.
Раз, два, три, чотири - ( стрибки на місці)
Набираємося сили.
Нахилились, повернулись,
До товариша всміхнулись.
ІІІ. Постановка навчальної задачі.
- Під час усного обчислення у вас виникла проблема?
- Яка?
- З якою математичною дією пов’язана дія множення?
- Я правильно вас зрозуміла, що дія множення пов’язана із дією додавання. Скористайтеся цим зв’язком і обчисліть.
- Чи зручний цей спосіб? (Ні. Займає багато часу.)
- Які знання нам необхідні для вирішення проблеми.
( Знання таблиці множення.)
- Так чим ми сьогодні займемося на уроці?
(Познайомимося із таблицею множення на 9.)
- Я пропоную вам зайнятися складанням таблиці.
( На дошці розміщена таблиця , але без добутків.)
9 ∙ 0
9 ∙ 1
9 ∙ 2
9 ∙ 3
9 ∙ 4
9 ∙ 5
9 ∙ 6
9 ∙ 7
9 ∙ 8
9 ∙ 9
- З множенням яких чисел ми вже знайомі?
( Множення на 0 і 1.)
- Яка дія може допомогти знайти добутки?
(Дія додавання.)
- Яке відкриття минулого уроку теж може нам допомогти?
(Таблиця Піфагора.)
(Діти записують добутки у таблицю множення.)
- Чи зручно весь час підглядати до таблиці?
- Отже для успішної роботи вам необхідно знати таблицю множення напамʼять.
- Чи легко її вивчити?
- Я хочу сказати вам, що вивчити її буде дуже легко, якщо ви відкриєте всі її секрети.
- Уважно подивіться на таблицю і спробуйте відшукати всі особливості побудови.
(Діти висловлюють свої думки, вчитель фіксує їх на дошці.)
9 ∙ 2 = 18 ( 1+ 8 = 9)
9 ∙ 3 = 27 ( 2 + 7 = 9) …
9 ∙ 4 = 36
9 ∙ 5 = 45
9 ∙ 6 = 54
9 ∙ 7 = 63
9 ∙ 8 = 72
9 ∙ 9 = 81
ІV. Коротка рефлексія.
- Чи змогли ми відшукати таємниці побудови таблиці множення на 9?
- Чи стане легшим запам’ятовування таблиці?
- Нагадайте мені ще раз які таємниці ховає у собі таблиця множення на 9.
V. Робота в групах.
- Щоб наше відкриття залишилося у памʼяті його необхідно замоделювати.
- Я пропоную вам у групах створити модель таємниці таблиці множення 9.
- На цю роботу вам дається 3 хвилини.
(Діти працюють у групах.)
(Результати розміщуються на дошці.)
- Чи згодні ви з роботою ваших товаришів?
- Чи всі закономірності відображені у моделі?
- Чи сподобалося працювати у групах?
(Діти висловлюють свої думки .)
- Чи всі у групі брали участь у роботі?
VI. Рішення часткових завдань.
- Перевіримо чи працює ваша модель?
1. Усний рахунок.
- Користуючись своїми знаннями, обчисліть приклади не користуючись таблицею Піфагора, та іншими джерелами інформації.
2. Завдання 1
- Чи є у таблиці множення на 9 добутки:
36, 42, 13, 84, 74, 81, 27, 73, 90, 0.
3. Розвʼязування рівняння.
Х : 5 = 9
4. Розвʼязування прикладу.
- Повертаємося до прикладу у якому виникла проблема.
5102 ∙ 9
- Чи зможемо ми обчислити приклад не заглядаючи до таблиці у зошит?
- Як виконати множення багатоцифрового числа на 9?
(У стовпчик.)
(Діти виконують множення на дошці і записують у зошит.)
5. Усні задачі.
Завдання 2
У будинку 9 поверхів . На кожному поверсі по 8 квартир. Скільки
квартир у будинку?
VII. Рефлексія.
- Чи справдилися ваші очікування?
( Повертаємося до запису дитячих думок та аналізуємо їх.)
- Чи сподобався сьогоднішній урок?
- Яку назву ви дали б нашому уроку?
- А зараз напишіть які знання і вміння ви отримали на уроці і що вмієте гарно робити?
(Діти висловлюють думки і фіксують їх.)
Учень. Шановні гості!
Спасибі, що знайшли час, і прийшли до нас.
Якщо Ваша ласка,
То приходьте до нас ще, будь ласка!
Урок математики 4 клас
Тема. Обчислення площ різних фігур.
Мета: формувати вміння обчислювати площі різних геометричних фігур способом розбивання, або перекроювання, використовуючи «відкриті» формули та самостійно складаючи їх; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати; виховувати старанність, наполегливість у досягненні поставленої мети, уміння співпраці і взаємодопомоги.
Урок комбінований.
Хід уроку
І. Організація класу.
- Ви готові до спілкування?
ІІ. Ситуація успіху.
- Які завдання ви хотіли б виконати на уроці?
• працювати в групах;
• читати моделі;
• обчислювати площі геометричних фігур;
• розв’язувати задачі.
- З якими величинами ми працюємо на уроках математики?
- Що таке периметр?
- Що таке площа?
- А чи вмієте розв’язувати задачі?
Задача
Площа прямокутника 36 . Якою може бути довжина сторін?
а
|
6
|
12
|
18
|
3,6
|
36
|
4
|
В
|
6
|
3
|
2
|
10
|
1
|
9
|
- А я пропоную такі числа 30 і 6. Ви зі мною згодні?
- Чому ні? Адже 30 + 6 теж буде 36?
- Переконати мене може модель.
(Діти показують і читають модель.)
S = a • b
- Ви мене переконали! Дякую за змістовне пояснення своєї думки!
Ви гарно працювали! Молодці!
- А що треба знати, щоб бездоганно розв’язувати задачі геометричного змісту? (Потрібно знати формули.)
- Отже наступне завдання – знайти до кожної геометричної фігури формулу за допомогою якої можна обчислювати площу.
S = ( a •
S = a •
S = (a • ) : 2
S = • a
S = ( a + ) • 2
- Але сталася біда, хтось витер записані формули. Чи можете ви відновити їх?
- Я пишаюся вашою роботою! Я знаю, що ви справитеся із завданням!
ІІІ. Фізкультхвилинка.
Фізкультуру любим дуже,
Тож вставай з – за парти, друже!
Вгору руки підніми,
Вгору пальцями струсни.
Спину добре розправляй
І на місці пострибай.
Налетів із лісу вітер – (Помахати руками до себе.)
Він сердитий і рвучкий, (Кругові рухи кулачками.)
Покрутив в садку нам квіти,
Розгойдав усі гілки. ( Руки вгору, похитати із сторони в сторону.)
У вікно, у двері грюкнув, (Поплескати в долоні.)
Розстелив по хаті дим, (Показати долонями вниз.)
Впав на шлях і мчить на луки, (Руки долонями вниз.)
Я - наввипередки з ним.
І V. Рішення часткових задач.
1. Робота над задачею.
- Формули ви знаєте, але чи вмієте застосовувати їх на практиці?
- Пропоную вам задачу, щоб перевірити ваші вміння.
Задача
Периметр прямокутника 42,6 см , довжина однієї сторони 5,2 см.
Знайти площу прямокутника.
- Про що йде мова в задачі?
- Що відомо?
- Про що запитується в задачі?
- Чи можемо відповісти на запитання задачі? (Ні.)
- Чого ми не знаємо? ( Не знаємо яка ширина прямокутника .)
- А можемо знайти? (Можемо.)
- Яким способом? (Діти пропонують способи.)
І спосіб Вираз: 42,6 : 2 – 5,2
ІІ спосіб Рівняння: (5,2 + в ) • 2 = 42,6
- Знаючи ширину прямокутника, чи можемо знайти площу фігури?
- Якою формулою ви скористаєтеся?
- Гарна робота!
2. Робота з новою фігурою.
- Формули ви знаєте, вмієте ними користуватися. А якщо я запропоную нову фігуру, чи зможете знайти її площу?
- З чого почнете роботу? ( З перекроювання.)
- Гарна думка!
- Які у вас пропозиції щодо перекроювання фігури? (Вислуховую
пропозиції і занотовую їх на дошці.)
- Мені подобається хід ваших думок, але обрати ми повинні один варіант.
- Які варіанти відкинемо?
Учні: І в., IV в. відкинемо, тому що не знаємо формул площ даних фігур.
ІІ в., ІІІ в., V в. можна залишити.
- Який варіант на вашу думку найкращий, найзручніший? Чому?
- Я теж з вами згодна. Я знала, що ви зможете обрати правильний варіант. Дякую за гарну роботу!
- Так на які фігури будемо перекроювати нову фігуру? (На прямокутник і трикутник.)
- Що треба знати, щоб знайти площу прямокутника? (Формулу і довжини сторін.) (Діти звертаються до моделі і читають її.)
- Що треба знати, щоб знайти площу трикутника? (Формулу і довжини двох катетів.)
- Якими будуть ваші наступні кроки? (Знайти площі прямокутника і трикутника і додати їх.)
- Дякую за чітке і змістовне пояснення своїх думок. Ви мене знову порадували, я пишаюся вами.
- Так чим ми будемо зараз займатися?
- А як би ви хотіли виконати цю роботу? (В групах.)
- На роботу 4 хвилини. Починайте працювати.
1. Групова робота.
Вчитель: - Чи однакові результати отримали?
- Поясніть, як міркувала ваша група?
- Чому ви обрали саме цей спосіб?
- Чи справилися ми зі завданням?
- Чи сподобалося вам працювати разом?
- Чи всі брали участь у роботі групи?
- Яка група впоралася із завданням найкраще?
- Як би ви оцінили роботу груп?
- Ви мене порадували злагодженою роботою, чіткими відповідями.
- Чи знадобляться вам в житті знання геометричного матеріалу? Де?
2. Самооцінка.
- Мені б сьогодні хотілося почути від вас, що ви знаєте, вмієте, цінуєте. (На дошці записані слова.)
Знаю
Вмію
Ціную
- Давайте проаналізуємо чи все ми зробили із запланованого на початку уроку.
V. Рефлексія.
- Як би ви назвали наш урок?
- Що було важливим на уроці?
- Чи вдалося досягти мети і виконати поставлені задачі?
- Що для вас було легким? Важким?
- Чи задоволені ви своєю роботою?
- А роботою своїх однокласників?
- Кого б ви похвалили зі своїх товаришів?
VІ. Домашнє завдання.
- Яке домашнє завдання ви хотіли б виконати?
Пропоную свої варіанти:
1. Знайти площу фігури яку запропоную2. Самому придумати фігуру і найти площу
вали наш урок?
- Що було важливим на уроці?
- Чи вдалося досягти мети і виконати поставлені задачі?
- Що для вас було легким? Важким?
- Чи задоволені ви своєю роботою?
- А роботою своїх однокласників?
- Кого б ви похвалили зі своїх товаришів?
VІ. Домашнє завдання.
- Яке домашнє завдання ви хотіли б виконати?
Пропоную свої варіанти:
1. Знайти площу фігури яку запропоную2. Самому придумати фігуру і найти площу










Комментариев нет:
Отправить комментарий